Publications Office of the EU
Slovacia-Bratislava: Comutatoare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovacia-Bratislava: Comutatoare

  • Publicată
    29/10/2021
  • Termenul-limită
    07/12/2021
  • Contract atribuit
    02/11/2022
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Slovenské elektrárne, a.s.
Locul de executare
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Locația achizitorului
NUTS code: SK01 Bratislavský kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
31214000 Comutatoare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
601,170.70 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
371,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2021/09299
Descriere

Účelom Obstarávania je zabezpečiť pre Objednávateľa rekonštrukciu rozvodní 22 kV a ochrán 22kV prečerpávacej
vodnej elektrárne Liptovská Mara s cieľom zvýšenia bezpečnosti a spoľahlivosti napájania vlastnej spotreby a
modernizácia výzbroje, automatiky a spôsobu ovládania jednotlivých prvkov rozvodní.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://seas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/5322
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
601,170.70 EUR
Valoare contractată finală
371,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: EGEM, s. r. o.
Adresa poștală: Lamačská cesta 3
Localitatea: Bratislava
Codul poștal: 84104
Țara: SVK
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.