Publications Office of the EU
Letonia-Riga: Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Letonia-Riga: Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă

  • Publicată
    31/05/2021
  • Termenul-limită
    29/06/2021
  • Deschiderea ofertelor
    29/06/2021
  • Contract atribuit
    15/10/2021
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Kultūras informācijas sistēmu centrs
Locul de executare
NUTS code: LV00 Latvija
Locația achizitorului
NUTS code: LV00 Latvija
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
172,500.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
168,300.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
KISC 2021/1/3-19-T2
Descriere

Muzeju priekšmetu un arhīvu lietu digitalizācija

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Kultūras informācijas sistēmu centrs
Numărul de înregistrare național: 90001708717
Adresa poștală: Tērbatas iela 53–2
Localitatea: Rīga
Codul NUTS: LV00
Codul poștal: LV-1011
Țara: LVA
Persoană de contact: Annija Paula Vucāne
Adresa principală: http://www.kis.gov.lv
Electronic via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/57565
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
29/06/2021 11:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
172,500.00 EUR
Valoare contractată finală
168,300.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: AS "Unifiedpost"
Adresa poștală: Dēļu iela 4
Localitatea: Rīga
Codul poștal: LV-1004
Țara: LVA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.