Publications Office of the EU
Franţa-La Roche-sur-Yon: Servicii de curăţenie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-La Roche-sur-Yon: Servicii de curăţenie

  • Publicată
    14/09/2018
  • Termenul-limită
    23/10/2018
  • Anulată
    21/12/2018
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Canceled
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
OPH Vendée Habitat
Locul de executare
NUTS code: FRG05 Vendée
Locația achizitorului
NUTS code: FRG05 Vendée
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90910000 Servicii de curăţenie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
12
Numărul de referință al procedurii
JUR3248
Descriere

Accord-cadre avec emission de bons de commandes de nettoyage et service d'ordures ménagères des bâtiments de Vendée Habitat années 2019 à 2022.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: OPH Vendée Habitat
Numărul de înregistrare național: 27850001200184
Adresa poștală: 28 rue Benjamin Franklin, CS 60045
Localitatea: La Roche-sur-Yon
Codul NUTS: FRG05
Codul poștal: 85002
Țara: FRA
Adresa principală: http://www.vendeehabitat.fr
Electronic via:
http://www.vendeehabitat.fr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
06/11/2018 10:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.