Publications Office of the EU
Germania-Dachau: Servicii privind construcţiile - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Germania-Dachau: Servicii privind construcţiile

  • Contract atribuit
    13/08/2019
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
LRA Dachau Hochbau
Locul de executare
NUTS code: DE217 Dachau
Locația achizitorului
NUTS code: DE217 Dachau
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71500000 Servicii privind construcţiile
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
750,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
686,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Gegenstand des Auftrags sind die Leistungen der Projektsteuerung nach HAV-KOM (Handbuch für Architekten-und Ingenieurverträge im kommunalen Hochbau) aktuelle Fassung.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
750,000.00
Valoare contractată finală
686,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Drees & Sommer Projektmanagement und bautechnische Beratung GmbH
Adresa poștală: Geisenhausenerstraße 17
Localitatea: München
Codul poștal: 81379
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.