Publications Office of the EU
GL24014_D11624 – Contract integrat pentru atribuirea adaptării PFT-E și a proiectării și execuției executive a lucrărilor de renovare și de eficiență energetică a noului sediu AGENAS - Roma - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

GL24014_D11624 – Contract integrat pentru atribuirea adaptării PFT-E și a proiectării și execuției executive a lucrărilor de renovare și de eficiență energetică a noului sediu AGENAS - Roma

  • Publicată
    09/10/2024
  • Termenul-limită
    18/11/2024
  • Deschiderea ofertelor
    20/11/2024
  • Contract atribuit
    15/10/2025
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
ARIA S.p.A. - Azienda Regionale per l’Innovazione e gli Acquisti
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: ITC4C Milano
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45213150 Lucrări de construcţii de complexe de birouri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
3,919,805.49 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,904,565.80 EUR
Numărul de referință al procedurii
GL24014_A
Descriere

Încredințarea adaptării PFT-E și a proiectării și execuției executive a lucrărilor de renovare și eficiență energetică a noului sediu AGENAS - Roma

Metoda de depunere
Electronic via:
http://www.sintel.regione.lombardia.it
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
http://www.sintel.regione.lombardia.it
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
20/11/2024 10:30
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: 70 punti
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Criteriu:
Tip: price
Descriere: 30 punti
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
3,919,805.49 EUR
Valoare contractată finală
2,904,565.80 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: GRUPPO ECF S.p.a.
Adresa poștală:
Localitatea: Roma
Codul poștal: 00185
Țara:
Denumirea oficială: IMPRESA CECCARANELLI S.r.l.
Adresa poștală:
Localitatea: Roma
Codul poștal: 00157
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.