Publications Office of the EU
Polonia-Varşovia: Pansamente - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Varşovia: Pansamente

  • Publicată
    03/10/2017
  • Termenul-limită
    08/11/2017
  • Deschiderea ofertelor
    08/11/2017
  • Contract atribuit
    04/12/2017
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie
Locul de executare
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Locația achizitorului
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33141110 Pansamente
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,113,520.96 PLN
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
9
Numărul de referință al procedurii
PN-150/17/TM
Descriere

Dostawa materiałów opatrunkowych, pakiety 1 – 9, szczegółowo opisanych w załączniku nr 1 do SIWZ.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie
Adresa poștală: ul. Wawelska 15 B
Localitatea: Warszawa
Codul NUTS: PL911
Codul poștal: 02-034
Țara: POL
Persoană de contact: Teresa Melibruda
Adresa principală: www.coi.waw.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
08/11/2017 11:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.