Publications Office of the EU
PA ESF11/24/SUA Accordo quadro, ai sensi dell’art. 59, comma 3, del D.Lgs. 36/2023, avente ad oggetto il servizio di somministrazione di lavoro a tempo determinato per il Distretto Socio-Sanitario RM - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PA ESF11/24/SUA Accordo quadro, ai sensi dell’art. 59, comma 3, del D.Lgs. 36/2023, avente ad oggetto il servizio di somministrazione di lavoro a tempo determinato per il Distretto Socio-Sanitario RM

  • Publicată
    14/05/2024
  • Termenul-limită
    13/06/2024
  • Contract atribuit
    09/10/2024
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Città metropolitana di Roma Capitale
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: ITI43 Roma
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79620000 Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
483,800.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
202 - SUA_Servizi
Descriere

PA ESF11/24/SUA Accordo quadro con un singolo operatore economico e senza minimo garantito, ai sensi dell’art. 59, comma 3, del D.Lgs. 36/2023, avente ad oggetto il servizio di somministrazione di lavoro a tempo determinato per il Distretto Socio-Sanitario RM 5.1 (capofila Comune di Monterotondo).

Metoda de depunere
Electronic via:
https://portalegare.cittametropolitanaroma.it
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://portalegare.cittametropolitanaroma.it
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: cost
Descriere: Costo fisso
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
483,800.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Umana S.p.A.
Adresa poștală:
Localitatea: Venezia
Codul poștal: 30176
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.