Publications Office of the EU
Polonia-Bydgoszcz: Servicii de acordare de credit - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Bydgoszcz: Servicii de acordare de credit

  • Publicată
    16/07/2013
  • Termenul-limită
    23/08/2013
  • Deschiderea ofertelor
    23/08/2013
  • Contract atribuit
    28/10/2013
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Centrum Onkologii w Bydgoszczy im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
66113000 Servicii de acordare de credit
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,520,014.96 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,327,930.51 PLN
Numărul de referință al procedurii
566/P/2013
Descriere

Udzielenie pożyczki długoterminowej lub kredytu długoterminowego o wartości 19 999 900 PLN.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
23/08/2013 10:00
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
2,520,014.96 PLN
Valoare contractată finală
3,327,930.51 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Bank Gospodarstwa
Adresa poștală: Chełmińska
Localitatea: Toruń
Codul poștal: 87-100
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.