Publications Office of the EU
Spania-Huesca: Servicii de întreţinere şi reparaţii de software - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Huesca: Servicii de întreţinere şi reparaţii de software

  • Publicată
    06/04/2022
  • Termenul-limită
    16/05/2022
  • Deschiderea ofertelor
    20/05/2022
  • Contract atribuit
    25/08/2022
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Locul de executare
NUTS code: ES241 Huesca
Locația achizitorului
NUTS code: ES241 Huesca
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72267000 Servicii de întreţinere şi reparaţii de software
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
811,684.66 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
742,541.15 EUR
Numărul de referință al procedurii
4181/2022
Descriere

Servicio técnico de mantenimiento y control del sistema de telegestión y mantenimiento preventivo y de urgencia de las estaciones de abastecimiento, edificios y alumbrado exterior del Ayuntamiento de Huesca.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Numărul de înregistrare național: P2217300I
Adresa poștală: Plaza de la Catedral, 1
Localitatea: Huesca
Codul NUTS: ES241
Codul poștal: 22002
Țara: ESP
Persoană de contact: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Adresa principală: http://sedeelectronica.huesca.es
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
20/05/2022 09:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
811,684.66 EUR
Valoare contractată finală
742,541.15 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: TAFYESA S.L.
Adresa poștală:
Localitatea: Huesca
Codul poștal:
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.