Publications Office of the EU
România-Timișoara: Încălţăminte pentru munte - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

România-Timișoara: Încălţăminte pentru munte

  • Contract atribuit
    09/10/2018
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Institutul Național de Cercetare-Dezvoltare în Silvicultură „Marin Dracea”
Locul de executare
NUTS code: RO424 Timiş
Locația achizitorului
NUTS code: RO424 Timiş
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
18823000 Încălţăminte pentru munte
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
8,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
4,616.00 RON
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
1160
Descriere

Prezenta procedura are ca obiect furnizarea de incaltaminte de munte si imbracaminte pentru exterior pentru personalul din colectivul de proiectare Timisoara.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.