Publications Office of the EU
Lituania-Vilnius: Servicii de programare şi de consultanţă software - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lituania-Vilnius: Servicii de programare şi de consultanţă software

  • Publicată
    03/05/2021
  • Termenul-limită
    03/06/2021
  • Deschiderea ofertelor
    03/06/2021
  • Contract atribuit
    18/06/2021
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
VĮ Turto bankas
Locul de executare
NUTS code: LT Lietuva
Locația achizitorului
NUTS code: LT Lietuva
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72200000 Servicii de programare şi de consultanţă software
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
205,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

VTIPS modifikavimo ir palaikymo paslaugos.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: VĮ Turto bankas
Numărul de înregistrare național: 112021042
Adresa poștală: Kęstučio g. 45
Localitatea: Vilnius
Codul NUTS: LT
Codul poștal: LT-08124
Țara: LTU
Persoană de contact: Edmundas Krištolaitis
Adresa principală: http://www.turtas.lt
Electronic via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=575535&B=PPO
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
03/06/2021 09:45
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
205,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: UAB „GERA Solutions“
Adresa poștală:
Localitatea: Vilnius
Codul poștal:
Țara: LTU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.