Publications Office of the EU
Ostwache, noua construcție a unei stații de salvare; Lucrări de vopsire și lăcuire, acoperiri - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Ostwache, noua construcție a unei stații de salvare; Lucrări de vopsire și lăcuire, acoperiri

  • Publicată
    12/03/2026
  • Termenul-limită
    22/04/2026
  • Deschiderea ofertelor
    22/04/2026
  • Contract atribuit
    03/06/2026
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Landeshauptstadt Kiel - Der Oberbürgermeister
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45442100 Lucrări de vopsire
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
114,883.59 EUR
Numărul de referință al procedurii
60.6.902.26
Descriere

Ostwache, noua construcție a unei stații de salvare; Lucrări de vopsire și lăcuire, acoperiri

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHMM03X
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHMM03X
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
22/04/2026 08:26
Metoda de atribuire
Preis
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
114,883.59 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: massarbeit Handwerk
Adresa poștală:
Localitatea: Groß Wittensee
Codul poștal: 24361
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.