-
Publicată25/02/2025
-
Termenul-limită25/03/2025
-
Deschiderea ofertelor25/03/2025
-
Contract atribuit26/05/2025
-
Astăzi07/09/2026
Utilități
Održavanje javne rasvjete na području općine Gornja Stubica
Predmet nabave je održavanje javne rasvjete na području Općine Gornja Stubica, što obuhvaća redoviti pregled objekata i uređaja javne rasvjete, održavanje i remont objekata i uređaja javne rasvjete, uključujući i nabavu i uskladištenje materijala potrebnog za održavanje te prateće radove i usluge. Javna rasvjeta su građevine i uređaji za rasvjetljavanje nerazvrstanih cesta, javnih prometnih površina na kojima nije dopušten promet motornim vozilima, javnih cesta koje prolaze kroz naselje, javnih parkirališta, javnih zelenih površina te drugih javnih površina školskog, zdravstvenog i drugog društvenog značaja u vlasništvu Općine Gornja Stubica. Izvršitelj je obvezan poslove održavanja javne rasvjete izvršavati u skladu sa zakonskim propisima koji reguliraju predmetnu djelatnost i aktima Općine Gornja Stubica. Temeljem provedenog postupka nabave sklapa se okvirni sporazum s jednim gospodarskim subjektom na razdoblje od četiri godine. Okvirni sporazum obvezuje stranke na izvršenje okvirnog sporazuma. Na temelju okvirnog sporazuma sklopiti će se četiri jednogodišnja ugovora o javnoj nabavi - ugovora o povjeravanju poslova obavljanja komunalne djelatnosti održavanja javne rasvjete, sukladno odredbama Zakona o komunalnom gospodarstvu (NN 68/18, 110/18, 32/20, 145/24). Ugovori o javnoj nabavi na temelju okvirnog sporazuma sklopit će se neposredno na temelju izvornih uvjeta određenih u okvirnom sporazumu. Izračun procijenjene vrijednosti nabave temelji se na maksimalnoj procijenjenoj vrijednosti svih ugovora za koje se predviđa da će se sklopiti na temelju okvirnog sporazuma za ukupno razdoblje njegova trajanja.
https://eojn.hr/tender-eo/38752
https://eojn.hr/tender-eo/38752
Adresa poștală:
Localitatea: VELIKO TRGOVIŠĆE
Codul poștal: 49214
Țara:
Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.