Publications Office of the EU
Franţa-Paris: Studii tehnice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Paris: Studii tehnice

  • Publicată
    08/02/2023
  • Termenul-limită
    24/02/2023
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
EDF
Locul de executare
NUTS code: FRY30 Guyane
Locația achizitorului
NUTS code: FR France
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71335000 Studii tehnice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
625,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Le marché concerne la réalisation d'études aériens et souterrains, préalables à la construction, la modification, la dépose des réseaux aériens et souterrains HTA/BT sur le Territoire de EDF SEI Guyane.
Le volume global de l'affaire décrit dans le présent avis sera réparti auprès de plusieurs entreprises.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://pha.edf.com
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
625,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.