Publications Office of the EU
România-Timișoara: Antiinfecţioase generale pentru uz sistemic - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

România-Timișoara: Antiinfecţioase generale pentru uz sistemic

  • Contract atribuit
    16/02/2023
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA
Locul de executare
NUTS code: RO424 Timiş
Locația achizitorului
NUTS code: RO424 Timiş
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33651000 Antiinfecţioase generale pentru uz sistemic
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,938,126.80
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
44,613.50 RON
Numărul de referință al procedurii
2487647_2023_PAAPD1404850
Descriere

Achizitie medicamente negociere 1 - 2023 (Analgezice,MEDICAMENTE PT SISTEMUL RESPIRATOR , ANTIINFECTIOASE GENERALE PENTRU UZ SISTEMIC ,SOLUTII PERFUZABILE, Insulină, Vitamine , HEPARINA SI DERIVATII SAI, MEDICAMENTE UTILIZATE IN CARDIOLOGIE ,ANTINEOPLAZICE , MEDICAMENTE PT TRACTUL DIGESTIV , ANTIVIRALE PENTRU UZ SISTEMIC , Diverse medicamente, Psiholeptice, ALBUMINA ,Antidiareice, antiinflamatoare şi antiinfecţioase intestinale) - 98 LOTURI
• Cod CPV 33661200-3, 33670000-7, 33651000-8, 33692400-1, 33615100-5, 33616000-1, 33141550-0, 33622100-7, 33652000-5, 33610000-9, 24451400-4, 33690000-3, 33661500-6, 33141540-7, 33614000-7.
val. estimata min/max 3597.31/1938126.80 lei, exclusiv TVA

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Codul CPV

33651000 - Antiinfecţioase generale pentru uz sistemic

33690000 - Diverse medicamente

33100000 - Echipamente medicale

Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
1,938,126.80
Valoare contractată finală
44,613.50 RON
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.
Adresa poștală: Strada N Balceascu (fosta Dorobantilor), Nr. 2
Localitatea: Deva
Codul poștal: 330040
Țara: ROU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.