Publications Office of the EU
Grecia-Herculaneum: Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grecia-Herculaneum: Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi

  • Publicată
    04/11/2020
  • Termenul-limită
    07/12/2020
  • Deschiderea ofertelor
    11/12/2020
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Δήμος Ηρακλείου Αττικής
Locul de executare
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Locația achizitorului
NUTS code: EL301 Βόρειος Τομέας Αθηνών
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
77310000 Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
460,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Λειτουργικές παρεμβάσεις στο αστικό πράσινο, διάρκειας τριών (3) ετών.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Δήμος Ηρακλείου Αττικής
Numărul de înregistrare național: ΑΦΜ: 090084629
Adresa poștală: Στ. Καραγιώργη 2
Localitatea: Ηράκλειο
Codul NUTS: EL301
Codul poștal: 141 21
Țara: GRC
Persoană de contact: Αναστασία Μαργιώλη και Μαρία Αλυγιζάκη
Adresa principală: www.iraklio.gr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
11/12/2020 09:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
460,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.