Publications Office of the EU
Norvegia-Oslo: Vaccinuri - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvegia-Oslo: Vaccinuri

  • Contract atribuit
    19/02/2014
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33651600 Vaccinuri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
4,335,520,043,355,200.00 NOK
Numărul de referință al procedurii
12/2131
Descriere

Open tender competition for purchase of combination vaccine again diptheria, tetanus, pertussis (acellular) and polio (dTP-polio) to booster vaccination to be used in the Norwegian child vaccination program.
The competition is carried out as an open competitive tender, a one step process where all interested suppliers may submit a tender. Negotiations are not allowed.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
4,335,520,043,355,200.00 NOK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: GlaxoSmithKline AS
Adresa poștală: Postboks 180, Vinderen
Localitatea: Oslo
Codul poștal: 0319
Țara: NOR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.