Publications Office of the EU
Spania-Murcia: Diverse pachete software şi sisteme informatice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Murcia: Diverse pachete software şi sisteme informatice

  • Anunțată
    02/05/2023
  • Publicare estimată
    15/06/2023
  • Publicată
    22/06/2023
  • Termenul-limită
    13/07/2023
  • Contract atribuit
    30/11/2023
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
CONSEJERÍA DE ECONOMÍA, HACIENDA Y EMPRESA
Locul de executare
NUTS code: ES62 Región de Murcia
Locația achizitorului
NUTS code: ES620 Murcia
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
48900000 Diverse pachete software şi sisteme informatice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
444,644.63 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
266,190.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
11033/2023
Descriere

Suministro del derecho de uso de la aplicación PREVENGOS para la gestión de prevención de riesgos laborales y coordinación de actividades empresariales.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: CONSEJERÍA DE ECONOMÍA, HACIENDA, FONDOS EUROPEOS Y ADMINISTRACIÓN DIGITAL
Numărul de înregistrare național: S3011001I
Localitatea: MURCIA
Codul NUTS: ES62
Codul poștal: 30071
Țara: ESP
Persoană de contact: MARÍA DOLORES VILLALBA LÓPEZ
Adresa principală: www.https://contrataciondelestado.es
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
444,644.63 EUR
Valoare contractată finală
266,190.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: NEDATEC CONSULTING S.L
Adresa poștală:
Localitatea: Murcia
Codul poștal: 30169
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.