Publications Office of the EU
Italia-Decimoputzu: Servicii de inginerie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Decimoputzu: Servicii de inginerie

  • Publicată
    30/12/2022
  • Termenul-limită
    08/02/2023
  • Contract atribuit
    31/05/2024
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Comune di Decimoputzu
Locul de executare
NUTS code: ITG2H Sud Sardegna
Locația achizitorului
NUTS code: ITG2H Sud Sardegna
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71300000 Servicii de inginerie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,872,964.60 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,854,700.40 EUR
Numărul de referință al procedurii
PROCEDURA
Descriere

Affidamento in concessione del servizio energia e gestione integrata degli impianti di illuminazione
pubblica di proprietà del Comune di Decimoputzu, compresi lavori di investimento a carico del
concessionario.
La presente è indetta ai sensi del combinato disposto di cui all’art. 180, comma 8 e art. 183, comma 15 del
D. Lgs n° 50/2016 così come modificato ed integrato dal D. Lgs. n° 56/2017 (prevede che il promotore
prescelto, laddove non aggiudicatario, possa adeguare la propria proposta a quella giudicata
dall’Amministrazione più conveniente).

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Other
Valoarea estimată
1,872,964.60 EUR
Valoare contractată finală
1,854,700.40 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: ENGIE SERVIZI S.P.A.
Adresa poștală:
Localitatea: Roma
Codul poștal: 00144
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.