Publications Office of the EU
Spania-Rota: Piese pentru nave de război - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Rota: Piese pentru nave de război

  • Publicată
    26/11/2021
  • Termenul-limită
    24/12/2021
  • Deschiderea ofertelor
    04/01/2022
  • Contract atribuit
    18/03/2022
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Intendente de Rota
Locul de executare
NUTS code: ES612 Cádiz
Locația achizitorului
NUTS code: ES612 Cádiz
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
35520000 Piese pentru nave de război
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
992,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
248,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2021/AR46U/00001564E
Descriere

Suministro de materiales para el mantenimiento, conservación y reparación de los buques de la Armada Española apoyados en el Arsenal de Cádiz.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Intendente de Rota
Numărul de înregistrare național: S2800147G
Adresa poștală: Edificio REM 1ª planta, Base Naval de Rota
Localitatea: Rota (Cádiz)
Codul NUTS: ES612
Codul poștal: 11530
Țara: ESP
Persoană de contact: Intendente de Rota
Adresa principală: http://www.armada.mde.es/contratos
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
04/01/2022 09:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
992,000.00 EUR
Valoare contractată finală
248,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: BAYPORT GLOBAL SUPPLIES S.A.
Adresa poștală: La Dorada, s/n
Localitatea: Puerto Real
Codul poștal: 11100
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.