Publications Office of the EU
26977 ⁇ Înlocuit SMS / control al ușii, interfon celular și de trafic și sistem de control al accesului OVK / Pieterbaancentrum în Almere - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

26977 ⁇ Înlocuit SMS / control al ușii, interfon celular și de trafic și sistem de control al accesului OVK / Pieterbaancentrum în Almere

  • Publicată
    20/03/2025
  • Termenul-limită
    15/05/2025
  • Contract atribuit
    18/02/2026
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Rijksvastgoedbedrijf
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: NL332 Agglomeratie ’s-Gravenhage
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45315100 Instalaţii electrotehnice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
4,529,598.50 EUR
Numărul de referință al procedurii
26977
Descriere

Înlocuirea (parțială) a sistemului de control al ușilor/SMS învechit, a sistemului de interfonie celulară și de trafic și a controlului accesului la Oostvaarderskliniek/Pieterbaancentrum (denumit în continuare: OVK/PBC), Carl Barksweg 3 din Almere. Privire de ansamblu asupra caracteristicilor generale Suprafața: OVK: aproximativ 14 000 m2 BVO PBC: aproximativ 3.000 m2 BVO

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371445
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371445
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Plan van Aanpak + Tijdschema (behorend bij KC2)
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
4,529,598.50 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Tijssens Electrotechniek B.V.
Adresa poștală:
Localitatea: HEEZE
Codul poștal: 5591RA
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.