Publications Office of the EU
Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor de inhuur van surveillanten ten behoeve van VISTA college - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor de inhuur van surveillanten ten behoeve van VISTA college

  • Publicată
    26/03/2025
  • Termenul-limită
    27/05/2025
  • Deschiderea ofertelor
    27/05/2025
  • Contract atribuit
    25/08/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
VISTA college
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: NL423 Zuid-Limburg
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79620000 Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
992,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,488,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
EOA.2025.INK.6
Descriere

Het doel is het contracteren van één opdrachtnemer voor de inhuur van surveillanten om onder andere te voldoen aan de volgende punten: • Ontzorging van managers en het examenbureau door één aanspreekpunt te realiseren voor alle inhuur van surveillanten; • Voldoen aan alle wet- en regelgeving m.b.t. inhuur van surveillanten; • Minder werk voor ondersteunende diensten (zoals financiën, P&O en inkoop). De geraamde waarde is geschat op € 248.000,- exclusief btw per jaar en € 992.000,- exclusief btw voor de gehele looptijd van vier (4) jaar. Deze raming is gebaseerd op de uitgaven van de afgelopen jaren en de te verwachten daling. Hierbij geldt een maximale contractwaarde van 150%.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/372168
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/372168
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
27/05/2025 10:01
Locul de executare
Metoda de atribuire
Kwaliteit
Valoarea estimată
992,000.00 EUR
Valoare contractată finală
1,488,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Randstad Uitzendbureau b.v.
Adresa poștală:
Localitatea: DIEMEN
Codul poștal: 1112TC
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.