Publications Office of the EU
CZ-Oslavany: Prese - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Oslavany: Prese

  • Publicată
    29/08/2012
  • Termenul-limită
    29/10/2012
  • Deschiderea ofertelor
    29/10/2012
  • Contract atribuit
    23/11/2012
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.
Locul de executare
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
42636000 Prese
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
5,388,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
5,184,900.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Dodání lisu s tvářecí silou min. 16000 k N a transferových zařízení v rámci projektu Inovace výroby ve společnosti Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
29/10/2012 13:00
Locul de executare
Codul CPV
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
5,388,000.00 EUR
Valoare contractată finală
5,184,900.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Schuler Pressen GmbH
Adresa poștală:
Localitatea:
Codul poștal:
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.