Publications Office of the EU
Portugalia-Lisabona: Servicii de publicitate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Lisabona: Servicii de publicitate

  • Publicată
    21/12/2017
  • Termenul-limită
    17/01/2018
  • Contract atribuit
    08/08/2018
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Locul de executare
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Locația achizitorului
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79341000 Servicii de publicitate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
3,000,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,000,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
17CLPQ/DJ2002
Descriere

Aquisição de serviços de agência criativa nos meios digitais para o DJSCML.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Adresa poștală: Calçada da Glória, n.º 53
Localitatea: Lisboa
Codul NUTS: PT17
Codul poștal: 1250-112
Țara: PRT
Adresa principală: www.scml.pt
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
3,000,000.00 EUR
Valoare contractată finală
3,000,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SixAndCo, Unipessoal, Lda.
Adresa poștală: Galerias Alto da Barra, avenida das Descobertas, 59 F, 2.º andar
Localitatea: Oeiras
Codul poștal: 2780-053
Țara: PRT
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.