Publications Office of the EU
Spania-Canals: Lucrări de construcţii de dezvoltare urbană - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Canals: Lucrări de construcţii de dezvoltare urbană

  • Contract atribuit
    26/03/2013
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: ES523 Valencia / València
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45211360 Lucrări de construcţii de dezvoltare urbană
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
600,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
599,919.49 EUR
Numărul de referință al procedurii
PAI 01/2006/U-3
Descriere

Agente urbanizador para el desarrollo del programa de actuación integrada de la unidad de ejecución U.3.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
600,000.00
Valoare contractată finală
599,919.49 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Argent XXI, S.A.
Adresa poștală: c/ Universidad, 4
Localitatea: Valencia
Codul poștal: 46003
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.