Publications Office of the EU
Germania-Hof: Autovehicule cu utilizare specială - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Hof: Autovehicule cu utilizare specială

  • Publicată
    24/12/2016
  • Termenul-limită
    25/01/2017
  • Contract atribuit
    15/05/2017
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadt Hof
Locul de executare
NUTS code: DE244 Hof, Kreisfreie Stadt
Locația achizitorului
NUTS code: DE244 Hof, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34144000 Autovehicule cu utilizare specială
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
314,838.30 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
459456-2016
Descriere

Beschaffung eines Kanal-TV-Inspektionsfahrzeuges.
Los A: Lieferung eines Kastenwagens 4x4 5,0 t mit Hochdach;
Los B: Lieferung und Montage der dazugehörigen Fahrzeugaus- und -einbauten für das Kanal-TV-Inspektionsfahrzeug mit dem KFZ-Ausbau, TV-Untersuchung, Hauptkanaluntersuchung, Seitenkanaluntersuchung, Spannungsversorgung und entsprechender Hardware zur Dokumentation.
Beide Lose zusammen ergeben ein vollständiges und komplett betriebsbereites Kanal-TV-Inspektionsfahrzeug, d. h. Kastenwagen und der dazugehörige Fahrzeugauf- und -einbau müssen technisch aufeinander abgestimmt sein.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Stadt Hof
Adresa poștală: Goethestr. 1
Localitatea: Hof
Codul poștal: 95028
Țara: DEU
Persoană de contact: Fachbereich 60 – ZAV
Ofertele pot fi depuse
Submission for one or more lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.