Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Consultanţă în afaceri şi în management şi servicii conexe - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Consultanţă în afaceri şi în management şi servicii conexe

  • Publicată
    05/08/2011
  • Termenul-limită
    21/09/2011
  • Deschiderea ofertelor
    05/10/2011
  • Contract atribuit
    04/11/2011
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: RO321 Bucureşti
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79400000 Consultanţă în afaceri şi în management şi servicii conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
4,185,063.00 RON
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
5,053,803.52 RON
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Achizitia de servicii de asistenta tehnica pentru proiectul "Masurarea costurilor administrative si identificarea sarcinilor administrative aferente legislatiei în domeniile reglementate de Ministerul Economiei, Comertului si Mediului de Afaceri, Ministerul Comunicatiilor si Societatii Informationale" – cod SMIS 22730 si pentru proiectul Masurarea costurilor administrative si identificarea sarcinilor administrative aferente legislatiei în domeniile reglementate de Ministerul Administratiei si Internelor, Ministerul Dezvoltarii Regionale si Turismului" – cod SMIS 22752.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
05/10/2011 18:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.