Publications Office of the EU
Cehia-Hradec Králové: Antineoplazice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cehia-Hradec Králové: Antineoplazice

  • Publicată
    13/04/2022
  • Termenul-limită
    11/05/2022
  • Deschiderea ofertelor
    11/05/2022
  • Contract atribuit
    20/07/2022
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Locul de executare
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Locația achizitorului
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33652100 Antineoplazice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
3,060,000.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,060,000.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem krizotinibu po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFNHK
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
11/05/2022 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
3,060,000.00 CZK
Valoare contractată finală
3,060,000.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.
Adresa poștală: K pérovně 945/7
Localitatea: Praha
Codul poștal: 10200
Țara: CZE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.