Publications Office of the EU
Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

  • Publicată
    05/05/2023
  • Termenul-limită
    02/06/2023
  • Deschiderea ofertelor
    07/06/2023
  • Contract atribuit
    11/10/2023
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Dirección General de Planificación Económica
Locul de executare
NUTS code: ES431 Badajoz
Locația achizitorului
NUTS code: ES300 Madrid
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33124130 Accesorii de diagnosticare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
8,478,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,528,400.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
CS/99/C000001517/23/PA
Descriere

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Dirección General de Planificación Económica
Numărul de înregistrare național: Q0600413I
Adresa poștală: Avda. de las Américas, 2
Localitatea: Mérida
Codul NUTS: ES431
Codul poștal: 06800
Țara: ESP
Persoană de contact: Dirección General de Planificación Económica
Adresa principală: https://contrataciondelestado.es
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
07/06/2023 10:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.