Publications Office of the EU
Furnizarea de gaze naturale pentru 2027 și 2028 către punctele de aprovizionare RLM și SLP din zona de aprovizionare a Stadtwerke Horb a.N. - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Furnizarea de gaze naturale pentru 2027 și 2028 către punctele de aprovizionare RLM și SLP din zona de aprovizionare a Stadtwerke Horb a.N.

  • Publicată
    14/08/2026
  • Astăzi
    01/09/2026
  • Termenul-limită
    14/09/2026
  • Deschiderea ofertelor
    14/09/2026
Statut
Publicate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Große Kreisstadt Horb am Neckar
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE12C Freudenstadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09100000 Combustibili
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
798,319.33
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
26-EU-L-819-063
Descriere

Furnizarea de gaze naturale pentru anii calendaristici 2027 și 2028 către punctele de aprovizionare RLM și SLP din zona de aprovizionare a Stadtwerke Horb a.N.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.vergabe24.de/vergabeunterlagen/54321-Tender-19ffa041d4d-74c4a83e56cde33b
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: permis
https://www.vergabe24.de/vergabeunterlagen/54321-Tender-19ffa041d4d-74c4a83e56cde33b
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
14/09/2026 10:00
Metoda de atribuire
Preis
Valoarea estimată
798,319.33
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.