Publications Office of the EU
UK-Motherwell: Servicii de inspectare şi verificare a construcţiilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Motherwell: Servicii de inspectare şi verificare a construcţiilor

  • Publicată
    12/07/2012
  • Termenul-limită
    14/08/2012
  • Contract atribuit
    07/01/2013
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
North Lanarkshire Council
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71315400 Servicii de inspectare şi verificare a construcţiilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
230,000.00 GBP
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
CS/PM 10 075
Descriere

Annual inspection and provision of reports on condition of all types of Roof Anchorage and, if instructed, ad hoc repairs/replacements thereto, to be carried out in council buildings throughout the council area including schools, offices, high and low rise housing and other premises.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: North Lanarkshire Council
Adresa poștală: Design and Property Services, Philip Murray Road
Localitatea: Bellshill
Codul poștal: ML4 3PA
Țara: GBR
Persoană de contact: Corporate Services
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
230,000.00 GBP
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Northern Steeplejacks (Edinburgh) Ltd
Adresa poștală: 7 Newbattle Road , Newtongrange
Localitatea: Midlothian
Codul poștal: EH22 4RA
Țara: GBR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.