Publications Office of the EU
Norvegia-Gjøvik: Închiriere de vehicule industriale cu şofer - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvegia-Gjøvik: Închiriere de vehicule industriale cu şofer

  • Publicată
    08/02/2023
  • Termenul-limită
    10/03/2023
  • Deschiderea ofertelor
    10/03/2023
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Gjøvikregionen - Anskaffelser
Locul de executare
NUTS code: NO020 Innlandet
Locația achizitorului
NUTS code: NO Norge
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
60182000 Închiriere de vehicule industriale cu şofer
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
120,000,000.00 NOK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
2023/1288
Descriere

The purpose of the procurement is to enter into parallel framework agreements with tenderers for machines, lorries and equipment. This is in order to cover the need in the most suitable way possible. The assignment is based on ongoing call-offs with corresponding settlements.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://permalink.mercell.com/195978171.aspx
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
10/03/2023 15:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
120,000,000.00 NOK
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.