Publications Office of the EU
Franţa-Nancy: Întreţinerea resurselor logice de tehnologie a informaţiei - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Nancy: Întreţinerea resurselor logice de tehnologie a informaţiei

  • Publicată
    03/10/2015
  • Termenul-limită
    10/11/2015
  • Contract atribuit
    14/01/2016
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Communauté urbaine du Grand Nancy
Locul de executare
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72267100 Întreţinerea resurselor logice de tehnologie a informaţiei
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
159,301.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
2015-CU-F063
Descriere

Le présent marché concerne la fourniture et la maintenance de logiciels de messagerie et outils connexes, les formations et les prestations de services qui y sont associées, pour le service de messagerie électronique du Grand Nancy, dont le contenu est décrit dans le CCTP.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Communauté urbaine du Grand Nancy
Adresa poștală: Service de la commande publique, (bureau 101), 22/24 viaduc Kennedy, CO nº 80036
Localitatea: Nancy Cedex
Codul poștal: 54035
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
159,301.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Them-Is
Adresa poștală: 13/15 boulevard Joffre — bâtiment B
Localitatea: Nancy
Codul poștal: 54000
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.