Publications Office of the EU
Finlanda-Vantaa: Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finlanda-Vantaa: Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă

  • Publicată
    23/11/2016
  • Termenul-limită
    09/01/2017
  • Contract atribuit
    15/05/2017
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Vantaan kaupunki
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: FI1B Helsinki-Uusimaa
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
500,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
925,916.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Vd/9232/02.08.00.00/2016
Descriere

Vantaan kaupungin Antikoagulaatiohoito-palvelun hankinta.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://tarjouspalvelu.fi/vantaa?id=84984&tpk=d564f3ce-cee8-4dfb-b80b-fa4ceb03b4a3
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
500,000.00 EUR
Valoare contractată finală
925,916.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Valuecode Oy
Adresa poștală:
Localitatea: Helsinki
Codul poștal: 00210
Țara: FIN
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.