Publications Office of the EU
Ţările de Jos-Boxmeer: Servicii de arhitectură pentru construcţii - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ţările de Jos-Boxmeer: Servicii de arhitectură pentru construcţii

  • Contract atribuit
    21/07/2021
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Gemeente Boxmeer (tbv gemeente Land van Cuijk i.o.)
Locul de executare
NUTS code: NL413 Noordoost-Noord-Brabant
Locația achizitorului
NUTS code: NL Nederland
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71221000 Servicii de arhitectură pentru construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,000,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
BIZOB-2021-LVC-JHO-00132
Descriere

Ontwerpwerkzaamheden (bouwkundig en interieur) ten behoeve van de uitbreiding en verbouwing van het gemeentehuis Boxmeer tot het gemeentehuis Land van Cuijk. De werkzaamheden beslaan de uitwerking van een ontwerp dat naadloos aansluit op de initieel ontworpen gebouwfase 2 van het gemeentehuis Boxmeer. Ten behoeve van het interieur is vernieuwing en integratie van bestaande bouw met de uitbreiding vereist. Er wordt een beroep gedaan op het ontbreken van mededinging wegens uitsluitende rechten (Aanbestedingswet 2.32 lid 1 sub b onder 3).

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1,000,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Kraaijvanger bv
Adresa poștală: Blaak 40 unit 4.08
Localitatea: Rotterdam
Codul poștal: 3011 TA
Țara: NLD

Denumirea oficială: Kraaijvanger B.V.
Adresa poștală: Blaak 40 unit 4.08
Localitatea: Rotterdam
Codul poștal: 3011TA
Țara: NLD
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.