Publications Office of the EU
Polonia-Opole: Servicii de parcări de autovehicule - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Opole: Servicii de parcări de autovehicule

  • Publicată
    20/10/2021
  • Termenul-limită
    17/11/2021
  • Deschiderea ofertelor
    17/11/2021
  • Contract atribuit
    31/12/2021
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL524 Opolski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
98351100 Servicii de parcări de autovehicule
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
86,907.70 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
86,585.36 PLN
Numărul de referință al procedurii
WS-ZF.2380.36.2021
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest parkowanie pojazdów (i innych przedmiotów – części samochodowych) oraz przechowywanie, a także zabezpieczanie pojazdów i mienia zatrzymanego przez Policję do celów procesowych, na warunkach określonych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia i wzorze umowy stanowiących załączniki do SWZ.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Adresa poștală: ul. Korfantego 2
Localitatea: Opole
Codul NUTS: PL524
Codul poștal: 45-077
Țara: POL
Persoană de contact: Eugenia Poniży, Anna Lis, Jarosław Hamadyk
Adresa principală: http://www.opolska.policja.gov.pl
Electronic via:
https://kwp-opole.ezamawiajacy.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
17/11/2021 11:15
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
86,907.70 PLN
Valoare contractată finală
86,585.36 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Przedsiębiorstwo RUZIK Pomoc Drogowa RUZIK Patryk Ruzik
Adresa poștală:
Localitatea: Chrósty
Codul poștal: 47-280
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.