Publications Office of the EU
Regatul Unit-Aberdeen: Servicii de furnizare de software - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Regatul Unit-Aberdeen: Servicii de furnizare de software

  • Publicată
    19/02/2020
  • Termenul-limită
    19/03/2020
  • Deschiderea ofertelor
    19/03/2020
  • Contract atribuit
    30/06/2020
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
University of Aberdeen
Locul de executare
NUTS code: UKM50 Aberdeen City and Aberdeenshire
Locația achizitorului
NUTS code: UKM50 Aberdeen City and Aberdeenshire
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72268000 Servicii de furnizare de software
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
250,000.00 GBP
Numărul de referință al procedurii
AU19/106
Descriere

Award of contract for a service provider to deliver a cloud-hosted enterprise-level solution, available 24/7, to centrally administer and coordinate the collection and intelligent analysis of acquired social media data pertaining to both the overall institutional brand as perceived online and data acquired through social media monitoring methods, tools, technologies and services to monitor internet traffic which may involve the use of the University’s name or brand, as well as use of words/phrases that may be related to the University’s interests. This includes, but is not limited to, monitoring all levels of internet media, publishers, social sites, public social media posts and tweets, blogs and comments across the major social platforms (Facebook, twitter, LinkedIn, Instagram, YouTube, Pinterest and Chinese social media), ungated communities such as forums, news articles, public Pins, YouTube videos/comments, internet video, internet forums, etc.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.publictendersscotland.publiccontractsscotland.gov.uk/esop/pts-host/public/pts/web/login.html
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
19/03/2020 12:00
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
250,000.00 GBP
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Fenix Media T/A Pulsar
Adresa poștală: 31 Old Nichol Street
Localitatea: London
Codul poștal: E2 7HR
Țara: GBR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.