Publications Office of the EU
LV-Riga: Servicii de educare a adulţilor şi alte servicii de învăţământ - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

LV-Riga: Servicii de educare a adulţilor şi alte servicii de învăţământ

  • Contract atribuit
    27/07/2012
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: LV00 Latvija
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
80400000 Servicii de educare a adulţilor şi alte servicii de învăţământ
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
6,000,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
NVA 2012/25_ESF
Descriere

Profesionālās pilnveides programmu īstenošana bezdarbniekiem Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotā aktīvā nodarbinātības pasākuma "Profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības programmu īstenošana bezdarbniekiem" ietvaros.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
6,000,000.00
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SIA "Komplekss Citadele" Profesionālo studiju skola "Citadele"
Adresa poștală: Kungu iela 2
Localitatea: Liepāja
Codul poștal: 3410
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA Komercinformācijas firma "Biznesa komplekss"
Adresa poștală: Gogoļa iela 13-2
Localitatea: Jelgava
Codul poștal: 3001
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "Efekts" Frizieru skola "Studija I"
Adresa poștală: Ebreju iela 10
Localitatea: Rīga
Codul poștal: 1019
Țara: LVA

Denumirea oficială: IK "Elisanda D" mācību centrs "ELISANDA"
Adresa poștală: Ģertrūdes iela 54-7
Localitatea: Rīga
Codul poștal: 1011
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "Ražošanas komercfirma "EDIRTS"" Profesionālās skaistumkopšanas un izglītības centrs "KLĒRS STUDIJA"
Adresa poștală: Ūnijas iela 70-6
Localitatea: Rīga
Codul poștal: 1084
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "Skola - studija "Create in Riga""
Adresa poștală: Smārdes iela 25
Localitatea: Tukums
Codul poștal: 3001
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "Dija" Mācību centrs
Adresa poștală: A.Čaka iela 40-8
Localitatea: Rīga
Codul poștal: 1011
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "Biznesa augstskola Turība" Profesionālās izaugsmes centrs
Adresa poștală: Graudu iela 68
Localitatea: Rīga
Codul poștal: 1058
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "Latgales mācību centrs"
Adresa poștală: Saules iela 38
Localitatea: Daugavpils
Codul poștal: 5401
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "Baltic Cosmetic Holding" mācību centrs Kolonna
Adresa poștală: K.Valdemāra iela 20-6
Localitatea: Rīga
Codul poștal: 1010
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "Finanšu un projektu aģentūra" Finanšu projektu aģentūras mācību centrs
Adresa poștală: K.Valdemāra iela 37-16
Localitatea: Daugavpils
Codul poștal: 5401
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "Latvijas neatkarīgā inspekcija" mācību centrs
Adresa poștală: Gogoļa iela 23
Localitatea: Rīga
Codul poștal: 1050
Țara: LVA

Denumirea oficială: VSIA "Rīgas pārtikas ražotāju vidusskola"
Adresa poștală: Nīcgales iela 26
Localitatea: Rīga
Codul poștal: 1035
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "Mācību un konsultāciju centrs ABC"
Adresa poștală: Saules iela 13
Localitatea: Madona
Codul poștal: 4801
Țara: LVA

Denumirea oficială: Sociālās integrācijas valsts aģentūra Jūrmalas profesionālā vidusskola
Adresa poștală: Dubultu prospekts 71
Localitatea: Jūrmala
Codul poștal: 2015
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "Bedrītes mācību centrs"
Adresa poștală: Cēsu iela 20
Localitatea: Valmiera
Codul poștal: 4201
Țara: LVA

Denumirea oficială: Vidzemes augstskola
Adresa poștală: Cēsu iela 4
Localitatea: Valmiera
Codul poștal: 4201
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "BUTS" mācību centrs BUTS
Adresa poștală: Lāčplēša iela 125
Localitatea: Rīga
Codul poștal: 1003
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "Grāmatvedības un finanšu koledža"
Adresa poștală: Gogoļa iela 13-2
Localitatea: Rīga
Codul poștal: 1050
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "LatInSoft" mācību centrs
Adresa poștală: Ģimnāzijas iela 7/9
Localitatea: Daugavpils
Codul poștal: 5401
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "DRMC" Darba resursu mācību centrs
Adresa poștală: Kandavas iela 8-39
Localitatea: Rīga
Codul poștal: 1083
Țara: LVA

Denumirea oficială: Rīgas stila un modes profesionālā vidusskola
Adresa poștală: Ūdeļu iela 22
Localitatea: Rīga
Codul poștal: 1024
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "Profesionālās izglītības, tālākizglītības un eksaminācijas centrs"
Adresa poștală: Kanālu iela 5 k-2
Localitatea: Jūrmala
Codul poștal: 2008
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA Mācību centrs "Austrumvidzeme"
Adresa poștală: Ozolu liela 1
Localitatea: Gulbene
Codul poștal: 4401
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "MASTERCLASS"
Adresa poștală: Lubānas iela 116-4
Localitatea: Rīga
Codul poștal: 1021
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "MBR"
Adresa poștală: Merķeļa iela 8
Localitatea: Rīga
Codul poștal: 1050
Țara: LVA

Denumirea oficială: Profesionālās izglītības kompetences centrs "Liepājas Valsts tehnikums"
Adresa poștală: Ventspils iela 51
Localitatea: Liepāja
Codul poștal: 3405
Țara: LVA

Denumirea oficială: SIA "Tiara - S"
Adresa poștală: Filozofu iela 20
Localitatea: Jelgava
Codul poștal: 3001
Țara: LVA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.