Publications Office of the EU
Belgia-Asse: Lucrări de construcţii de dezvoltare urbană - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Asse: Lucrări de construcţii de dezvoltare urbană

  • Publicată
    01/02/2022
  • Termenul-limită
    31/03/2022
  • Contract atribuit
    07/06/2022
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Gemeente Asse
Locul de executare
NUTS code: BE241 Arr. Halle-Vilvoorde
Locația achizitorului
NUTS code: BE241 Arr. Halle-Vilvoorde
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45211360 Lucrări de construcţii de dezvoltare urbană
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
10,148,984.48 EUR
Numărul de referință al procedurii
2021/292
Descriere

zie II.2.4

Metoda de depunere
Electronic via:
https://eten.publicprocurement.be
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
10,148,984.48 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: BAM Interbuild
Adresa poștală: Borsbeeksebrug 22 bus 7
Localitatea: Antwerpen
Codul poștal: 2600
Țara: BEL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.