Publications Office of the EU
MISIUNI DE COORDONARE ÎN PROTECȚIA SIGURANȚEI ȘI SĂNĂTĂȚII, PREVENIREA ȘI GESTIONAREA INFIRMARILOR ÎN CONTEXTUL OPERAȚIUNII DE REZERVARE A CATEDRALEI DAME DE PARIS (Faza 3) - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

MISIUNI DE COORDONARE ÎN PROTECȚIA SIGURANȚEI ȘI SĂNĂTĂȚII, PREVENIREA ȘI GESTIONAREA INFIRMARILOR ÎN CONTEXTUL OPERAȚIUNII DE REZERVARE A CATEDRALEI DAME DE PARIS (Faza 3)

  • Contract atribuit
    05/01/2026
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Établissement public chargé de la conservation et de la restauration de la cathédrale Notre-Dame de Paris
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: FR101 Paris
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71317210 Servicii de consultanţă sanitară şi de siguranţă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,500,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2025-012
Descriere

MISIUNI DE COORDONARE ÎN PROTECȚIA SIGURANȚEI ȘI SĂNĂTĂȚII, PREVENIREA ȘI GESTIONAREA INFIRMARILOR ÎN CONTEXTUL OPERAȚIUNII DE REZERVARE A CATEDRALEI DAME DE PARIS (Faza 3)

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Valeur technique. Les sous-critères et leur pondération sont indiqués dans le RC
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 60
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Prix des prestations
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 40
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1,500,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: APAVE INFRASTRUCTURES ET CONSTRUCTION FRANCE
Adresa poștală:
Localitatea: COURBEVOIE
Codul poștal: 92400
Țara:
Denumirea oficială: SIGMA TALENT
Adresa poștală:
Localitatea: Lyon
Codul poștal: 69002
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.