Publications Office of the EU
Polonia-Stąporków: Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Stąporków: Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile

  • Publicată
    07/10/2022
  • Termenul-limită
    18/11/2022
  • Contract atribuit
    02/01/2023
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Gmina Stąporków
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL72 Świętokrzyskie
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,629,212.96 PLN
Numărul de referință al procedurii
ZP.271.8.2022/RS
Descriere

Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest realizacja usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych wytworzonych i zebranych przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych gminy Stąporków, a także wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w worki na odpady oraz odbierania i zagospodarowania z gminnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (GPSZOK) zlokalizowanego na terenie gminy Stąporków.
Dane charakteryzujące zamówienie:
liczba gospodarstw domowych objęta systemem gospodarki odpadami na terenie Gminy Stąporków:
Liczba nieruchomości do obsługi, na terenie których zamieszkują mieszkańcy, wynosi: 4030 w zabudowie jednorodzinnej (miasto – 616, gmina – 3414) oraz 62 w zabudowie wielorodzinnej, w tym: 57 - miasto – budynki komunalne, spółdzielcze, wspólnot mieszkaniowych, budynek Akademii Innowacji przy ul. Niekłańskiej, 5 – gmina (wspólnota mieszk.) oraz PSZOK

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Gmina Stąporków
Adresa poștală: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 132A
Localitatea: Stąporków
Codul NUTS: PL72
Codul poștal: 26-220
Țara: POL
Persoană de contact: Renata Sidor
Adresa principală: http://www.staporkow.pl
Electronic via:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
3,629,212.96 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Końskich sp. z o. o.
Adresa poștală:
Localitatea: Końskie
Codul poștal: 20-200
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.