Publications Office of the EU
Spania-Gijón: Servicii de întreţinere a terenurilor de sport - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Gijón: Servicii de întreţinere a terenurilor de sport

  • Publicată
    20/12/2017
  • Termenul-limită
    29/01/2018
  • Deschiderea ofertelor
    15/02/2018
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Locul de executare
NUTS code: ES120 Asturias
Locația achizitorului
NUTS code: ES120 Asturias
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
77320000 Servicii de întreţinere a terenurilor de sport
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
4,146,187.50 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
013324/2017
Descriere

Servicio de mantenimiento de los campos municipales de golf La Llorea y El Tragamón con fomento de la igualdad entre hombres y mujeres y mejora de la calidad de empleo.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Numărul de înregistrare național: P8302404B
Adresa poștală: Centro municipal del Coto, Plaza de la República, s/n
Localitatea: Gijón
Codul NUTS: ES120
Codul poștal: 33204
Țara: ESP
Persoană de contact: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Adresa principală: http://contratacion.gijon.es
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
15/02/2018 13:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
4,146,187.50 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.