Publications Office of the EU
Suedia-Stockholm: Pod - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Suedia-Stockholm: Pod

  • Publicată
    24/05/2017
  • Termenul-limită
    21/06/2017
  • Contract atribuit
    22/09/2017
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stockholms Hamn Aktiebolag
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: SE Sverige
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
44212100 Pod
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
50,000,000.00 SEK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
UH-2017-172
Descriere

Denna broentreprenad utförs som utförandeentreprenad. Entreprenaden omfattar ny bro för in/utfartsväg inklusive stödmurar för anslutning till bro samt tillhörande återfyllning. Längden på bron exklusive stödmurar ca 100 meter med en bredd på ca 25 meter.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Stockholms Hamn Aktiebolag
Numărul de înregistrare național: 556008-1647
Adresa poștală: Frihamnsgatan 21, Frihamnsterminalen (Magasin 2)
Localitatea: Stockholm
Codul NUTS: SE
Codul poștal: 115 56
Țara: SWE
Persoană de contact: Håkan Svensson
Adresa principală: http://www.stockholmshamnar.se
Electronic via:
https://www.e-avrop.com/sthlmhamnar/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=30048
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
50,000,000.00 SEK
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.