Publications Office of the EU
Gesamtsanierung Friedensschule Schwerin, Friedensstraße 14, 19053 Schwerin - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Gesamtsanierung Friedensschule Schwerin, Friedensstraße 14, 19053 Schwerin

  • Publicată
    10/01/2024
  • Termenul-limită
    07/02/2024
  • Deschiderea ofertelor
    07/02/2024
  • Contract atribuit
    24/07/2024
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Zentrales Gebäudemanagement Schwerin
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE804 Schwerin, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45315000 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire şi de alte echipamente electrice pentru clădiri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
305,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
260,134.70 EUR
Numărul de referință al procedurii
11-24-ZGM
Descriere

Los 34 Heizungsinstallationsarbeiten

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.subreport.de/E77774321
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.subreport.de/E77774321
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
07/02/2024 10:00
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere:
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 100.0
Valoarea estimată
305,000.00 EUR
Valoare contractată finală
260,134.70 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Thomas Alternativenergien GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Schwerin
Codul poștal: 19057
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.