Publications Office of the EU
realizarea de studii de VRD și lucrări hidraulice, pentru implementarea sau finalizarea operațională a proiectelor de dezvoltare ale EPA SENART. - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

realizarea de studii de VRD și lucrări hidraulice, pentru implementarea sau finalizarea operațională a proiectelor de dezvoltare ale EPA SENART.

  • Publicată
    08/10/2024
  • Termenul-limită
    08/11/2024
  • Deschiderea ofertelor
    08/11/2024
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
EPA SENART
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71300000 Servicii de inginerie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
24SJM015
Descriere

Scopul acordului-cadru este de a efectua studii privind punerea în aplicare a DRU și a structurilor hidraulice, în vederea punerii în aplicare sau a finalizării operaționale a proiectelor de dezvoltare EPA SENART. Mai precis, scopul acordului-cadru este: - Proiectarea și monitorizarea lucrărilor de realizare a spațiilor publice și a oricăror lucrări hidraulice, necesare bunei funcționări a operațiunilor de dezvoltare ale EPA Sénart; - sprijinirea EPA Sénart în activitatea anterioară transferului spațiilor publice către autoritățile locale; - Să sprijine EPA Sénart pentru orice misiune tehnică, permițând punerea în aplicare operațională corespunzătoare a proiectelor. Aceste intervenții pot fi solicitate cu privire la orice operațiune a instituției publice, indiferent de stadiul său de progres, atâta timp cât valoarea lucrărilor este mai mică de 400.000?H.T.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.maximilien.fr/
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.maximilien.fr/
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
08/11/2024 14:00
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Informație indisponibilă
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.