Publications Office of the EU
Bulgaria-Sofia: Echipament informatic şi accesorii de birou, cu excepţia mobilierului şi a pachetelor software - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Sofia: Echipament informatic şi accesorii de birou, cu excepţia mobilierului şi a pachetelor software

  • Publicată
    26/11/2019
  • Termenul-limită
    03/01/2020
  • Deschiderea ofertelor
    07/01/2020
  • Contract atribuit
    05/06/2020
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: BG411 София (столица)
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
30000000 Echipament informatic şi accesorii de birou, cu excepţia mobilierului şi a pachetelor software
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
190,000.00 BGN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
189,715.00 BGN
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Предмет на обществената поръчка е избор на изпълнител, който да извърши доставка, инсталация и монтаж на специализирано сървърно оборудване и софтуер за виртуализация и миграция на данни, както и да извърши инсталация, настройка, миграция и интеграция на системата за виртуализация и гаранционна поддръжка в рамките на гаранционния срок за нуждите на Изпълнителна агенция „Морска администрация“. Предлаганото специализирано сървърно оборудване и софтуерът за виртуализация и миграция на данни трябва да са с параметри, идентични или по-добри от минималните изисквания на възложителя, посочени в техническата спецификация.
Доставеното оборудване трябва да бъде фабрично ново, неупотребявано, с пълна оригинална окомплектовка от производителя, да съответства на изискванията на възложителя и техническата спецификация и за него да е осигурено гаранционно сервизно обслужване, да съдържа всичката необходима документация от производителя на оборудването.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Numărul de înregistrare național: 121797867
Adresa poștală: ул. „Дякон Игнатий“ № 9
Localitatea: София
Codul NUTS: BG411
Codul poștal: 1000
Țara: BGR
Persoană de contact: Мартина Маринова — главен юрисконсулт в дирекция АПФСО
Adresa principală: https://www.marad.bg/bg
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
07/01/2020 11:00
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
190,000.00 BGN
Valoare contractată finală
189,715.00 BGN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: „Перси“ ООД
Adresa poștală: бул. „Цар Борис III“ № 136Б
Localitatea: София
Codul poștal: 1618
Țara: BGR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.