Publications Office of the EU
Germania-Kempten (Allgäu): Vehicule de pompieri - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Kempten (Allgäu): Vehicule de pompieri

  • Publicată
    19/06/2015
  • Termenul-limită
    04/08/2015
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadt Kempten (Allgäu) – Amt für Brand- und Katastrophenschutz
Locul de executare
NUTS code: DE273 Kempten (Allgäu), Kreisfreie Stadt
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34144210 Vehicule de pompieri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
280,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
048/15
Descriere

Beschaffung eines Wechselladerfahrzeuges nach DIN 14 505 mit hydraulischem Ladekran und Seilwinde.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Stadt Kempten (Allgäu), Bauverwaltungs- und Bauordnungsamt
Adresa poștală: Kronenstraße 8
Localitatea: Kempten (Allgäu)
Codul poștal: 87435
Țara: DEU
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
280,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.