Publications Office of the EU
Franţa-Saint-Raphaël: Fotocopiatoare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Saint-Raphaël: Fotocopiatoare

  • Publicată
    07/08/2018
  • Termenul-limită
    28/09/2018
  • Deschiderea ofertelor
    01/10/2018
  • Contract atribuit
    12/11/2018
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Commune de Saint-Raphaël
Locul de executare
NUTS code: FRL05 Var
Locația achizitorului
NUTS code: FRL05 Var
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
30121100 Fotocopiatoare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
173,500.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Forme de marché: à bons de commande avec minimum et maximum. Attribution d'un marché unique.

Metoda de depunere
Electronic via:
http://ville-saintraphael.fr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
01/10/2018 00:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
173,500.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SAS Leasys Apoje
Adresa poștală: 60 boulevard du Point du Jour
Localitatea: Saint-Laurent-du-Var
Codul poștal: 06700
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.