Publications Office of the EU
Spania-El Masnou: Servicii de salvare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Spania-El Masnou: Servicii de salvare

  • Contract atribuit
    15/06/2016
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
75252000 Servicii de salvare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
95,867.77
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
95,867.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Servicios de vigilancia, salvamento y socorrismo en las playas del Masnou.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Informație indisponibilă
Codul CPV

75252000 - Servicii de salvare

75241000 - Servicii de siguranţă publică

92332000 - Servicii de plaje

92000000 - Servicii de recreere, culturale şi sportive

92300000 - Servicii de divertisment

92330000 - Servicii privind zonele de recreere

Metoda de atribuire
Not specified
Valoarea estimată
95,867.77
Valoare contractată finală
95,867.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Pro-Activa Serveis Aquàtics, S.L.
Adresa poștală:
Localitatea:
Codul poștal:
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.