Publications Office of the EU
Franţa-Lille: Servicii de transport rutier - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Lille: Servicii de transport rutier

  • Publicată
    29/07/2017
  • Termenul-limită
    04/09/2017
  • Deschiderea ofertelor
    04/09/2017
  • Contract atribuit
    31/10/2017
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
CHU de Lille
Locul de executare
NUTS code: FRE11 Nord
Locația achizitorului
NUTS code: FRE11 Nord
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
60100000 Servicii de transport rutier
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
520,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
428,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
DEMENAGEMENT_AO1764
Descriere

Opérations de déménagement et de transfert ainsi que la protection d'équipements de différents services du CHRU de Lille.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: CHRU de Lille
Adresa poștală: rue Philippe Marache
Localitatea: Lille Cedex
Codul NUTS: FR301
Codul poștal: 59037
Țara: FRA
Persoană de contact: DPIRML — Direction des achats — Cellule marchés
Adresa principală: http://www.chru-lille.fr
Electronic via:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
04/09/2017 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
520,000.00 EUR
Valoare contractată finală
428,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: NC Déménagement
Adresa poștală: 40 rue de l'Église
Localitatea: Beaucamps Ligny
Codul poștal: 59134
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.